Технологія нанесення герметиків
Силіконові герметики наносяться при температурі повітря вище +5 градусів, звичайний діапазон робочих температур від -50 до + 180 градусів.
При роботі з герметиками спочатку готується поверхню, віддаляється старий герметик, поверхні очищаються від забруднень, обезжирюються ацетоном або спиртом і залишаються сохнути на 30 хвилин. Сформувати правильний шов необхідно для того щоб використовувати еластичність силікону. Правильний шов формується в разі якщо силікон взаємодіє з двома сторонами шва. Якщо відбувається взаємодія з третьою стороною – підставою, то силікон втрачає свою еластичність і при деформації або розтягуванні просто механічно порветься.
Характеристика герметика
Силіконовий герметик – вязкотекучем склади на основі низькомолекулярних силіконових каучуків, затвердевающие при кімнатній температурі. Використовуються для заповнення щілин і порожнин з метою герметизації і захисту від різних факторів середовища, клей-герметик застосовується для склеювання різних поверхонь між собою.
Технічні характеристики силіконових герметиків
Силіконові герметики за технічними характеристиками діляться на 2 типу: однокомпонентні, які тверднуть під дією вологи з повітря і двокомпонентні, отверждаемие під дією каталізатора. А також на оцтові і нейтральні. Оцтові герметики при твердінні виділяють оцтову кислоту, через що їх не можна застосовувати при роботі з металами (небезпека корозії) і при роботі з бетонами. Нейтральні герметики більш універсальні, вони прекрасно експлуатуються з міддю, оловом і іншими металами. Санітарні герметики містять протівоплесневий елемент в складі.