Граблі віялові розсувні регулюючі дротяні

Опис

Граблі віялові розсувні регулюючі дротяні

Власнику заміської нерухомості необхідно мати в господарстві садовий інструмент. Без нього складно тримати присадибну ділянку в порядку і доглядати за рослинами, висадженими на ньому. Одним з таких інструментів є граблі віялові. Варто розібратися, як правильно вибрати граблі, на що звернути особливу увагу при покупці, як виготовити їх самостійно.

Особливості вибору віялових грабель

Основне призначення такого виду інструменту полягає в зборі сміття та опалого листя не тільки на рівних територіях, а й у важкодоступних місцях. Відмінною особливістю садових віялових грабель є форма їх насадки, яка схожа на віяло.

Сучасні виробники пропонують 2 основних види грабель: дротові (пруткові) і пластинчасті. За типом використовуваного матеріалу ці 2 види можна умовно поділити на граблі пластикові та металеві.

Характеристика

показник – Характеристика
Тип грабель – Розсувні віялові розсувні регулюються дротові
Розміри, (мм) – 480 мм (довжина) * 500 мм (ширина) в розкритому вигляді;
480 мм (довжина) * 225 мм (ширина) в закритому вигляді
Матеріал виготовлення – Сталь
Регулювання ширини (мм) – 275 мм (від 225 мм до 500 мм)
Кількість прутів 15 шт

Вага – не більше 1кг

Функціональність інструменту залежить від наступних факторів:

тип віялової насадки;
розмір зубів;
можливість регулювання кута захоплення.
Що стосується дротяних грабель, їх зуби виготовлені з товстого і міцного дроту. Для продовження терміну експлуатації інструменту поверхню прутів покривається полімерним шаром. Такі граблі зручно використовувати для прибирання рівній поверхні з невеликою рослинністю. Згідно технічною характеристикою, зуби в них розташовані під кутом 90 градусів. Завдяки цьому забезпечується високий показник зацепа, що дозволяє використовувати їх для збору дрібних гілок і щільного сміття.

Зручні для використання великої площі території