БАК оц.15л з реш. та кришкою шт
Відро оцинковане 12л шт
ВІДРО оц.5л шт
КОРИТО оц.50л шт
Відро оцинковане 10л шт
Відро оцинковане 15л шт
ВІДРО оц.7л шт
Таз круглий оцинкований 13л шт

Посуд з нержавіючої сталі

У кожному будинку найбільш важливим і найбільш відвідуваним місцем є кухня. Тут збираються члени сім’ї, зустрічають гостей. Якість приготовленої їжі і частувань безпосередньо залежать від того, в якому посуді вони приготовлені. Сучасна нержавіюча посуд гарантує не тільки якість, але служить доповненням стильному дизайну інтер’єру. Ці вироби можуть служити в якості останнього штриха в завершенні дизайну. Крім красивого зовнішнього вигляду, сучасний посуд з нержавіючої сталі гарантує здорове і раціональне харчування.

 

Посуд з нержавіючої сталі: переваги

Будь-яка посуд з цього виду металу відрізняється не тільки красивим блиском, але і довгим терміном служби при повному збереженні початкових якостей:

 

  • будь-яка каструля (нержавейка), сотейник, чайник, кавоварка застосовуються на різних видах плит з різними поверхнями для приготування їжі;
  • красивий блиск, що зберігається довгий період часу;
  • рівномірний розподіл тепла, яке гарантуватиме швидке приготування їжі;
  • тривале збереження їжі в теплому вигляді;
  • можливість зберігання продуктів в посуді в умовах холодильника.

Перед тим, як купити каструлю з нержавійки, необхідно пам’ятати, що сіль шкідлива для цього металу. Але це можна вирішити, якщо солити їжу безпосередньо при її приготуванні. Додавати в киплячу воду, в спекотне, супи незадовго до закінчення приготування. Готові страви, незалежно від ступеня їх солоності, не вплинуть на якість каструлі з нержавійки.

 

Крім цього, виробники такого посуду рекомендують:

 

  • не мити каструлі, сковороди з нержавіючої сталі в гарячому стані;
  • не залишати готові страви на тривале зберігання в подібній посуді, особливо соління;
  • не ставити порожню посуд на відкритий вогонь.

Якщо будь-який виріб з цієї стали пригорає, необхідно набрати невелику кількість води, додати миючий засіб і дати постояти. Після цього все просто відмивається звичним способом.

 

Як купити набір каструль з нержавіючої сталі

Досить уважно вивчити представлений магазином асортимент. Тут можна придбати окремий виріб або набір з декількох необхідних речей. Якість гарантована виробником, з яким інтернет-магазин співпрацює безпосередньо. Цим же фактом пояснюється невисока вартість наданого товару, так як відсутні посередницькі та транспортні накрутки. Багато каструлі з нержавійки з товстим дном купити можна за ціною виробника.

 

При виникненні питань, звертайтеся до допомоги менеджерів, які постійно перебувають на сайті. Доставка здійснюється протягом одного дня в умовах міста Миколаїв.