БОКАЛ 624г шт
БОКАЛ 728г шт
ГРАФІН 1,0л шт
КРЕМАНКА 873 шт
М23-9BF/4DZ FNG Кружка Джесіка д/чаю 250мл шт
НАБІР д/соку 6шт. набір
РОЗЕТКА скляна шт
СКЛЯНКА 200г стиль шт
03с785 Стакан Гранений 250 мл шт
СКЛЯНКА 250г.гранована шт
СКЛЯНКА мірна 100мл шт
СКЛЯНКА мірна 200мл шт
СТОПКА 144 шт
БОКАЛ 693 шт
ГЛЕЧИК скло 1,0л з/кр. шт
КРЕМАНКА 865г шт
КРЕМАНКА 874 шт
43934 Бістро кувшин 1,8л 1/1 шт
НАБІР для соку набір
Сільничка-хрінничка скл. шт
СКЛЯНКА 200г шамбор шт
СКЛЯНКА 250г шамбор шт
СКЛЯНКА 257 шт
СКЛЯНКА мірна 150мл шт
СТОПКА 1125 7В-3004 шт
ФРУКТОВНИЦЯ 276 шт

Посуд з нержавіючої сталі

У кожному будинку найбільш важливим і найбільш відвідуваним місцем є кухня. Тут збираються члени сім’ї, зустрічають гостей. Якість приготовленої їжі і частувань безпосередньо залежать від того, в якому посуді вони приготовлені. Сучасна нержавіюча посуд гарантує не тільки якість, але служить доповненням стильному дизайну інтер’єру. Ці вироби можуть служити в якості останнього штриха в завершенні дизайну. Крім красивого зовнішнього вигляду, сучасний посуд з нержавіючої сталі гарантує здорове і раціональне харчування.

 

Посуд з нержавіючої сталі: переваги

Будь-яка посуд з цього виду металу відрізняється не тільки красивим блиском, але і довгим терміном служби при повному збереженні початкових якостей:

 

  • будь-яка каструля (нержавейка), сотейник, чайник, кавоварка застосовуються на різних видах плит з різними поверхнями для приготування їжі;
  • красивий блиск, що зберігається довгий період часу;
  • рівномірний розподіл тепла, яке гарантуватиме швидке приготування їжі;
  • тривале збереження їжі в теплому вигляді;
  • можливість зберігання продуктів в посуді в умовах холодильника.

Перед тим, як купити каструлю з нержавійки, необхідно пам’ятати, що сіль шкідлива для цього металу. Але це можна вирішити, якщо солити їжу безпосередньо при її приготуванні. Додавати в киплячу воду, в спекотне, супи незадовго до закінчення приготування. Готові страви, незалежно від ступеня їх солоності, не вплинуть на якість каструлі з нержавійки.

 

Крім цього, виробники такого посуду рекомендують:

 

  • не мити каструлі, сковороди з нержавіючої сталі в гарячому стані;
  • не залишати готові страви на тривале зберігання в подібній посуді, особливо соління;
  • не ставити порожню посуд на відкритий вогонь.

Якщо будь-який виріб з цієї стали пригорає, необхідно набрати невелику кількість води, додати миючий засіб і дати постояти. Після цього все просто відмивається звичним способом.

 

Як купити набір каструль з нержавіючої сталі

Досить уважно вивчити представлений магазином асортимент. Тут можна придбати окремий виріб або набір з декількох необхідних речей. Якість гарантована виробником, з яким інтернет-магазин співпрацює безпосередньо. Цим же фактом пояснюється невисока вартість наданого товару, так як відсутні посередницькі та транспортні накрутки. Багато каструлі з нержавійки з товстим дном купити можна за ціною виробника.

 

При виникненні питань, звертайтеся до допомоги менеджерів, які постійно перебувають на сайті. Доставка здійснюється протягом одного дня в умовах міста.