Розчинник «Сольвент» 0.8Л/550гр.

Сольвент – це легкозаймиста рідина, що має характерний запах, є сильним подразником для шкіри, слизових оболонок і органів дихання. Тому роботи із застосуванням розчинника слід проводити при справній вентиляції. Обов’язково користуватися гумовими рукавичками, а при розпиленні фарби з сольвентом – респіратором. При попаданні на шкіру потрібно змити теплою водою з милом. При загорянні розчинник сольвент гасять тонко розпорошеною водою, хімічної або повітряно-механічною піною з стаціонарних установок або вогнегасників, вуглекислим газом.

Розчинник Сольвент

призначений для надання необхідної в’язкості лакофарбової продукції. Сольвентом розбавляють кремнійорганічні, меламіноалкідні, епоксиефірні, фенольні, алкідно-уретанові, алкідно-стирольні і поліакрилові продукти.

Розчинник відноситься до групи легколетучих і має високу розчинну здатність по відношенню до л Аківа і фарб. Сольвент швидко випаровується і не залишає запаху.

Розчинник вводять в фарбу невеликими кількостями, ретельно перемішуючи до отримання необхідної в’язкості. Для очищення поверхні досить протерти її ганчіркою, змоченою в розчиннику.

При зберіганні розчинник сольвент слід убезпечити від впливу тепла, вологи і прямих променів сонця. Ємності з продуктом повинні бути щільно закриті. Гарантійний термін придатності становить один рік з дати виробництва і при зберіганні в заводській тарі.