Вила сіно/солома на 4 зуба

Характеристика

Виробник – Україна

Ширина – 220мм

Довжина зубів – 320мм

Кількість зубів – 4шт

Вага – 1 кг

Опис вила

Вила застосовуються для розпушування грунту, для складання сіна або соломи, загальною культивації грунту, збору коренеплодів і переміщення об’ємних матеріалів.

Вила застосовуються для розпушування грунту після копання, для складання сіна або соломи, загальною культивації грунту, збору коренеплодів і переміщення об’ємних матеріалів, наприклад, гною або садового компосту. Цей інвентар ідеально підходить для перекопування і розпушування злежалася грунту і легкого поверхневого розпушування при підгодівлі добривами.

Вила представляють собою сталеву насадку з довгими, прямими, гострими зубами, закріплену на черешку. Цей інструмент застосовується для розпушування грунту після копання. Крім того, вила використовують і для інших видів робіт, наприклад для складання сіна або соломи. Садові вила використовуються для загальної культивації грунту, збору коренеплодів і переміщення об’ємних матеріалів, наприклад гною або садового компосту. Цей інвентар ідеально підходить як для перекопування і розпушування злежалася грунту, так і для легкого поверхневого розпушування при підгодівлі органічними добривами. Більшість садових вил мають по чотири квадратних металевих зубця. Зустрічаються й інші варіанти цього інструменту. Наприклад, вила для картоплі мають широкі плоскі зуби і великий головний частина в порівнянні зі стандартними; такий інструмент може виявитися навіть краще лопати при обробці важких ґрунтів.